Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз

8 қазанда Қостанай қаласында "ОЗАТ" орта мектебінің базасында "Дарынды мұғалім — дарынды балаларға" атты республикалық педагогикалық олимпиада өтті.Олимпиаданың мазмұны нақты білім беру процесі жағдайында кәсіби педагогикалық шеберлікті көрсетуге мүмкіндік беретін конкурстық тапсырмаларды көздейді, кәсіби педагогикалық қызмет саласында педагог тұлғасының шығармашылық өзін-өзі жүзеге асыру және өзін-өзі анықтау қабілеті.

Педагогикалық олимпиадаға қатысушылар әрқайсысы өз санатында бақ сынады. Мектепті жас педагогтар ұсынды: Лысенко Юлия Борисовна, Досқалиева Анар Қадырқызы.

Олимпиада қорытындысы бойынша жас педагогтар келесі нәтижелерге қол жеткізді:

І орын-Лысенко Юлия Борисовна , педагог-психолог.

Грамота - Досқалиева Анар Қадырқызы, математика пәнінің мұғалімі.

Ұстаздарымызды жеңістерімен құттықтаймыз!