Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз
Қыркүйек
2023

2023 жылдың 27 қыркүйегінде «Силантьев орта мектебі» КММ-де балаларға қатысты зорлық-зомбылық, төтенше және төтенше жағдайлар жағдайларына әрекет ету алгоритміне сәйкес оқушыларды, педагогикалық және техникалық қызметкерлерді эвакуациялау бойынша практикалық жаттығулар өткізілді. . Жаттығуға 200 студент пен 40 қызметкер қатысты. Эвакуация уақыты 2 минут болды. Ешқандай бұзушылықтар мен кемшіліктер анықталған жоқ.

Ақпан
2023

"Жаһандық құзыреттер" курсының үлгілік оқу бағдарламасы "мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың, бастауыш, негізгі орта және жалпы орта, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім берудің" мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың, бастауыш білім берудің мемлекеттік жалпыға міндетті стандарттарын бекіту туралы " Қазақстан Республикасы Білім Министрінің 2022 жылғы 3 тамыздағы № 348 бұйрығымен бекітілген Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың мемлекеттік жалпыға міндетті стандартына сәйкес әзірленді., негізгі орта және жалпы орта, техникалық және кәсіптік, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29031 болып тіркелген), өзгерістер "бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру деңгейлерін таңдау бойынша жалпы білім беретін пәндер мен курстар бойынша үлгілік оқу бағдарламаларын бекіту туралы" 2022 жылғы 16 қыркүйектегі № 399 енгізілді, 2022 жылғы "21" қарашадағы № 467 бұйрық.

Қаңтар
2023

2023 жылғы 23 қаңтарда Алтынсарин ауданының әкімі Артур Маратұлымен 11-сынып түлектерінің кездесуі өтті. Кездесу тақырыбы " мен - мемлекеттік қызметкермін!". Артур Маратұлы балаларға мемлекеттік қызмет қағидаттары, Мемлекеттік қызметшілердің жұмысы, Жастар кадрлық резерві туралы айтып берді. Оқушылардың кәсіби таңдауы туралы әңгіме болды, бұл дұрыс кәсіби таңдау жасау өте маңызды. Әкімдік қызметкерлері балаларға экскурсия өткізді, кәсіпкерлік бөлімі, ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту бөлімі, экономика және қаржы бөлімі, жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі және т.б. функционалдық міндеттерін орындайтын бөлімдерді айтып, көрсетті.

2022

2022 жылғы 5-11 желтоқсаннан бастап Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Алтынсарин ауданының білім бөлімінің Силантьев жалпы білім беретін мектебі" КММ-де халықаралық "информатика апталығы" аясында "Қазақстандағы Код сағаты"акциясы өткізілді. 2-9 сынып оқушылары үшін оқу кестесіне сәйкес тақырыптық сабақтар өткізілді. "Код сағаты" сабағы бағдарламалаудың қаншалықты қызықты және оңай болатынын айтудың тиімді әдісі ретінде ойластырылған. Балалар жасанды интеллект жұмысының қағидаттарымен танысып, "жылдам бастау, сызу" нейрожелісінің ойынын ойнады және "Chimera Painter" сайтында қорытындылай келе, осы сабақ кезінде оқушылардың эмоцияларын сипаттайтын құбыжықты салды. Соңында барлық оқушылар сертификат алды. - @hourofcode.kz - @studycs.kz -

2022

Маңыздысы туралы-дөңгелек үстелде  ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​  ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​ ​

Жыл сайынғы "зорлық-зомбылықсыз 16 күн" республикалық акциясы аясында, 2022 жылғы 2 желтоқсанда Силантьев жалпы білім беретін мектебі мен ата-аналар қоғамының ұжымы "Алтынсарин ауданының гендерлік қолдау орталығы"қоғамдық бірлестігі өткізетін қоғамдағы тұрмыстық зорлық-зомбылыққа нөлдік төзімділікті қалыптастыру жөніндегі іс-шараға қатысты дөңгелек үстелде азаматтардың профилактикасы мен кеңінен хабардар болуына қатысты маңызды мәселелер талқыланды отбасылардың , зорлық-зомбылық құрбандарының құқықтарын қорғау бойынша ,  ішкі істер департаментінің органдары отбасылық - тұрмыстық қатынастар саласындағы жазалау шаралары, психологтардың жұмысы және отбасындағы зорлық-зомбылықтың алғашқы белгілерін анықтау бойынша әдістемелер және т. б. туралы түсініктемелер берді.