Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз

2023 жылғы 23 қаңтарда Алтынсарин ауданының әкімі Артур Маратұлымен 11-сынып түлектерінің кездесуі өтті. Кездесу тақырыбы " мен - мемлекеттік қызметкермін!". Артур Маратұлы балаларға мемлекеттік қызмет қағидаттары, Мемлекеттік қызметшілердің жұмысы, Жастар кадрлық резерві туралы айтып берді. Оқушылардың кәсіби таңдауы туралы әңгіме болды, бұл дұрыс кәсіби таңдау жасау өте маңызды. Әкімдік қызметкерлері балаларға экскурсия өткізді, кәсіпкерлік бөлімі, ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту бөлімі, экономика және қаржы бөлімі, жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі және т.б. функционалдық міндеттерін орындайтын бөлімдерді айтып, көрсетті.