Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз

"Цирк келді!", ерекше және жұмбақ-фантастикалық нәрсені көруді күте отырып, балалар біздің аудандық мәдениет үйінің аудиториясын толтырды. Прожекторлардың жарқын шамдары мен адам денесінің керемет мүмкіндіктерін көрсететін акробаттардың ептілігі,кейде шешуге болмайтын құпиялары бар сиқыршылар, көңілді билер мен әндер-нағыз мереке!!!
"Арлекино" театр-цирк тобы "ARLEKIN SHOW"бағдарламасын ұсынды. Айтпақшы, бұл шығармашылық топ жыл сайын бізге қонаққа келеді ,өзінің жаңа бағдарламасымен және көңілді сайқымазақтарымен қуантады.Балалар би билеп,байқауларға қатысып, сиқыршылармен бірге құпия заттардың құпияларына бой алдырды.