Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз

Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Алтынсарин ауданының білім бөлімінің Силантьев жалпы білім беретін мектебі" КММ-де 2022 жылғы 16 қарашада" ауылдық мектеп жағдайында дарындылықты дамыту "атты облыстық вебинар өткізілді.Силантьев жалпы білім беретін мектебінің педагогикалық ұжымы мұғалімдердің үлкен кәсіби әлеуетіне ие. Мектеп мақсатын жүзеге асырады: шығармашылық қабілеттерін дамытуда мектептің барлық оқушыларының әлеуетін пайдалану.

Диагностиканың көмегімен және мұғалімдердің шығармашылық тәсілімен білім берудің әртүрлі салаларындағы дарындылық анықталады. Біздің мектептің оқушылары ата-аналармен, жұртшылықпен тығыз қарым-қатынас жасай отырып, әртүрлі жобаларды құруда қабілеттерді қолдану мүмкіндігін іске асырады. Вебинар жұмысына мектеп педагогтары қатысты.
Елумахова Л.в., география пәнінің мұғалімі, Ибраева А. Ж., биология пәнінің мұғалімі Мұғалімнің ауыл мектебіндегі дарынды балалармен жұмыс жүйесін ұсынды.
Бастауыш сынып мұғалімі Г.в. Шилова "бастауыш мектепте жобалау-зерттеу қызметін ұйымдастыру"жұмыс тәжірибесімен бөлісті.
Әбілов А. Т., Сергеев С.С. дене шынықтыру мұғалімдері оқушылармен "ауылдық мектеп жағдайында дене тәрбиесі саласындағы дарынды балаларды дамыту және қолдау"жұмыс жүйесін ұсынды.
Мектеп директорының орынбасары А. О. Саринова оқушылармен "Әлеуметтік жобалау дарынды балалармен жұмыс түрі ретінде"тәрбие жұмысын таныстырды.
Біздің мектептің басым міндеттерінің бірі-біздің ауылдың дарынды балаларының жеке дамуы және олардың белсенді өмірлік ұстанымын қалыптастыру үшін қажетті және толыққанды жағдайлар жасау.