Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз

Жетекші мектептің жұмысы аясында 2022 жылғы 2 қарашада "Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының" Алтынсарин ауданының білім бөлімінің Силантьев жалпы білім беретін мектебі" КММ-де Краснокордон ОМ, Б-Чураков ОМ, Новоалексеев ОМ, ОМ магниттік( серіктестік) мектептерінің педагогтарының қатысуымен әдістемелік күн өткізілді. Омар Шипин Свердловск ОМ,Докучаев ОМ, қарағалы ОМ, Обаған ОМ, Лермонтов ОМ,Зуев ОМ, Щербаков ОМ, Жаңасуское мектебінің педагогтарымен бірге.

Секция жұмысына 39 педагог қабылданды: оның ішінде 18 жас педагог, 11 математика мұғалімі, 10 география мұғалімі. Жас ұстаздар үшін "жас ҰСТАЗ" жас мұғалім мектебінің жұмысында Именалинова Джамиля Исахметовна, Силантьевка ОМ директорының орынбасары жеке өсу тренингтерін өткізді, Өрт Наталья Николаевна, Краснокордон ОМ директорының ОВР жөніндегі орынбасары "сабақты жоспарлау дағдыларын жетілдіру: сабақтарда оқыту стратегияларын тиімді пайдалану, тапсырмалардың әртүрлі түрлерін әзірлеу" тақырыбы бойынша теориялық және практикалық бөлімді ұйымдастырды. оқу мақсаттарын іске асыруға бағытталған " Жас педагогтар практикалық кеңестер мен ұсынымдар алды.

Математика пәні мұғалімдерінің секциясында "математикадан олимпиадалық есептерді шешу" атты практикалық жұмысты Силантьев ОМ математика пәнінің мұғалімі Мегеря Лариса Ивановна жүргізді. Пәндік олимпиадаға оқушыларды іріктеу, оқушыларды дайындауды оңтайлы жүргізу мәселелерін қарастырдық.  Мұғалімдер олимпиадалық логикалық есептерді, функционалдық және математикалық сауаттылық пен абстрактілі ойлауды дамытуға арналған тапсырмаларды шешті.  География мұғалімдері секциясында Дроздова Ольга Витальевна, Зуевка ОШ география пәнінің мұғалімі.  Мұғалімдер оқушыларды олимпиадаларға дайындау үшін электронды ресурстар: сайттар мен әдебиеттер ұсынды.

Әдістемелік күннің қорытындысы бойынша рефлексия барысында қатысушылар жас педагог мектебінің келесі сабақтарында қарастырылатын сұрақтарды атап өтті, іс-шараның өткізілу сапасы мен практикалық бағыттылығын атап өтті.