Біз сіздермен сәлемдесуге
қуаныштымыз мектебіміздің ресми сайтында!

Сайт біздің қалай екенімізді білгісі келетіндердің
барлығына арналған оқу орны.

Бөлімге өтіңіз

Мемлекет басшысының "Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру" мақаласын іске асыру аясында "Туған жер" бағдарламасы аясында "Силантьев жалпы білім беретін мектебі" КММ 9 б сынып оқушылары (жетекшісі Е. М. Мазур) "Менің кіші Отаным" Республикалық Жас тарихшылардың зияткерлік байқауына белсенді қатысты :суық Татьяна (Номинация "Менің кіші отанымның тарихы-1 орын, облыстық кезеңге ұсынылды) Шевелев Николай ("кіші Отанның символы" номинациясы-1 орын ,облыстық кезеңге ұсынылды)

- Капистерницкий Данила ("Менің Отанымның болашағы" номинациясы-1 орын облыстық кезеңге ұсынылды)
- Шилова Ксения ("Менің туған өлкем" номинациясы-3 орын).
Мазур Елена Михайловнаны және оқушыларды - суық Татьяна, Капистерницкий Данил, Шевелев Николай, Шилова Ксенияны "менің кішкентай Отаным"Жас тарихшылар байқауының аудандық кезеңінде жобаларды лайықты қорғаумен құттықтаймыз. Біздің үш бала республикалық конкурстың облыстық кезеңінде Алтынсарин ауданының атынан қатысады.