Студенттердің қазақ тілін тереңдетіп оқуға деген қызығушылығын қалыптастыру және күшейту мақсатында, ауылдық мектеп оқушыларының интеллектуалдық әлеуетін ашу, сонымен қатар 22 қыркүйекте Тілдер күнін мерекелеу аясында , 2020 жылы ауылдық жерлерден орыс тілінде оқытылатын жалпы білім беретін мектептердің 8 сынып оқушылары арасында қазақ тілінен облыстық қашықтық олимпиадасы өтті.

Олимпиадаға 253 оқушы қатысты. Олимпиада қорытындысы бойынша 80 мектеп оқушылары жүлделі орындарға ие болды: І орын - 15 оқушы, ІІ орын - 27 қатысушы, ІІІ орын - 38 қатысушы.

Олимпиадаға ең белсенді қатысуды Б.Майлин ауданы, Денисовский, Қостанай, Федоров аудандарының оқушылары көрсетті. Жітіқара, Қарабалық, Наурызым аудандары олимпиадаға қатыспады.

Жеңімпаздарды құттықтаймыз!

Олимпиада жеңімпаздары